Geoblog.pl    Lucciola212    Podróże    Jamaica    Zimno, ciemno, dlaczego Ci ludzie mają takie zacięte miny?

Zimno, ciemno, dlaczego Ci ludzie mają takie zacięte miny?

Niemcy
Niemcy, Frankfurt

Ląduję we Frankfurcie w dzień powszedni. Po lotnisku pędzą biznesmeni z zaciętymi minami, ściśniętymi tyłkami, złością w oku i laptopem na ramieniu. A ja z tym uśmiechem z Jamajki jakoś nie pasuję.
W akwarium palą ze mną amerykanie, którzy przylecieli do Europy na wakacje. Jeden (agresywność 10 - widać wyszedł z biura i wsiadł w samolot) mówi do drugiego mniej agresywnego, że on na lotnisku coli za 5$ kupował nie będzie, a w ogóle to leci do Rzymu. O to kochany, pomyślałam, ty dopiero w Rzymie zobaczysz ile za colę zapłacisz.
Nie jestem złośliwa, ale tak pomyślałam, bo ten mniej agresywny się wcześniej przyznał, że przyleciał do Europy na kredyt, a ten agresywny go szybko zgasił, że on za gotówkę, i on by na kredyt nie. Ja też na kredyt nie, ale uważam, że skunks zepsuł rodakowi trochę krwi i uciechę z wakacji. I po co?

I takie oto obserwacje socjologicznie międzynarodowe można zrobić przy 2 fajkach jak człowiek ma czas, bo się spóźnił na samolot do Warszawy.

Zasoby: 138 wpisów138 2 komentarze2 88 zdjęć88 0 plików multimedialnych0

27.08.2010 - 30.08.2010